New Page 1

« پنجمين همایش ساليانه پژوهشی دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی منطقه شمال کشور » در تاریخ  27 لغايت 29 ارديبهشت ماه 1391 به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتي درماني سمنان، در سطح کشوری برگزار خواهد شد. اين همايش فرصتی خواهد بود تا در آن دانشجويان بتوانند به ارائه نتايج مطالعات علمي و پژوهشي خود در هر يک از حيطه های مرتبط با علوم پزشکی ، بحث و گفت و گو با ساير محققان و همچنین استفاده از برنامه های جانبی همچون کارگاه ها و ... بپردازند.

بنابر تصمیم کمیته علمی همایش و با توجه به ظرفیت علمی دانشگاه علوم پزشکی سمنان و نیازهای نظام سلامت کشور، حوادث ترافیکی و همچنین اعتیاد از دیدگاه علوم اعصاب تا کنون به عنوان نگاه های ویژه همایش انتخاب شده اند که در روزهای برگزاری همایش در کنار سایر پانل ها و موضوعات، به شکل اختصاصی به این دو موضوع مهم پرداخته خواهد شد.

همچنین  بر اساس مصوبه کميته علمی پنجمین همايش پژوهشی ساليانه دانشجويان دانشگاه های علوم پزشکی شمال کشور (سمنان) ، تمام مقالاتی که در حوزه های مرتبط با علوم پزشکی توسط شرکت کنندگان محترم ارسال شوند، مورد ارزيابی قرار خواهند گرفت. در ذيل سر فصلی از اين حوزه ها را می توانيد مشاهد کنيد.

1.      علوم پایه پزشکی

2.      علوم بالینی پزشکی

3.      علوم توانبخشی

4.      پرستاری و پیراپزشکی

5.      بهداشت و پزشكي اجتماعي

6.      علوم بین رشته ای

7.      پزشکی مبتنی بر شواهد

8.      طب سنتی و مکمل

9.      آموزش پزشکی

10.  اخلاق پزشکی

11.  فناوری های نوین(سلول های بنیادی، عملیات پزشکی از راه دور، سیستم های هوش مصنوعی، پزشکی و سلامت الکترونيک، یادگیری الکترونیکی در علوم پزشکی، نانو تکنولوژی)

 

آخرین مهلت ارسال مقالات 15 بهمن ماه 1390 مي باشد.

اطلاعات تكميلي در مورد برنامه هاي جانبي همايش و همچنین نگاه های ویژه در سايت همايش اعلام خواهد شد.

جهت دانلود فايل پوستر، فایل ضمیمه را ذخیره فرمایید.

دبيرخانه همايش: سمنان، کيلومتر 5 جاده دامغان، دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی سمنان، طبقه زيرين کتابخانه مرکزی، دفتر کميته تحقيقات دانشجويی

تلفن: 3354359- 0231 فکس: 3354177- 0231

 

وب سايت همايش: www.sem-arcinu.ir

ايميل همايش: info@sem-arcinu.ir

 

Untitled Page